WOBLERY STRIKE PRO

Woblery i jerki Strike Pro od wielu lat wytyczają standardy jakości i są często kopiowane przez inne firmy o mniejszej renomie. Jednak w tym przypadku kopie zdecydowanie nie dorównują oryginałom.
Tak jak dziesiątki lat temu wielu szwedzkich, ale również polskich łowców szczupaków myśląc o idealnym jerku przed oczami ma Strike Pro Buster Jerk'a. Na jerki i woblery Strike Pro padła już niezliczona ilość ogromnych szczupaków, sandaczy, okoni, a nawet sumów, a wielu wędkarzy nie wyobraża sobie wyprawy nad wodę bez przynajmniej kilku przynęt od Strike Pro w pudełku.
Stare modele woblerów Strike Pro zawdzięczają doskonałą opinię wśród wędkarskiej braci swojej niesamowitej pracy i łowności, ale firma nie zasypia gruszek w popiele i ciągle wypuszcza nowe modele, takie jak Gill Raker, oraz X-Buster, które pomimo nowatorskiej budowy skutecznością często nie ustępują swoim "starszym braciom".
Poza powszechnie znanymi klasykami w Plecionie posiadamy ofertę woblerów Strike Pro z takich serii jak świetny na sandacze oraz sumy Crankee Deep Diver, szczupakowe Big Bandit Jerk oraz Wolf Tail.
Jeśli chcesz mieć w pudełku prawdziwego killera na szczupaki to wybierz Strike Pro - satysfakcja gwarantowana!

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl