O Firmie

Firma Pleciona.pl s.c. została założona przez 3 kolegów po kiju, a prywatnie serdecznych przyjaciół ze szkolnej ławki.

Zainteresowanie wędkarstwem towarzyszy im o najmłodszych lat. Od 2009 roku wędkarstwo przestało być dla nich zwykłym hobby i przerodziło się w pasję. W związku z czym otwarcie sklepu wędkarskiego było tylko kwestią czasu.  Początek 2013 roku przyniósł nową nadzieję w branży wędkarskiej, powstała Pleciona.pl s.c. Firma z tradycjami, doświadczeniem stworzona przez ludzi z klasą i wysoką kulturą osobistą. Otwierając firmę przyświecał im tylko jeden cel - stworzenie sklepu na skalę Światową traktującego każdego klienta indywidualnie oraz dopasowywującego się do jego potrzeb.

 

 

Sposoby płatności:

FORMY PŁATNOŚCI DOSTEPNE W SKLEPIE PLECIONA.PL

W naszym sklepie udostępniamy Wam jak najwięcej form płatności żebyście mogli korzystać z waszych ulubionych.

 

1. Najszybszą i najprostszą formą płatności są natychmiastowe przelewy internetowe realizowane przez platformę Przelewy24.

2. Drugą, najbardziej tradycyjna metoda Form Płatności jest przelewy tradycyjny. Pieniądze przelewamy z własnego konta na dane:

Pleciona Spółka Akcyjna, Numer konta: 79 1090 0088 0000 0001 4992 3154

3. Bardzo popularna i bezpieczna forma płatności do bramka PAYPAL

4. Jeżeli nie chcecie płacić pieniędzy przy zamówieniu i zależy Wam na jak najszybszej wysyłce wybieracie opcję "za pobranie" - czyli płatność gotówką kurierowi.

5. Kolejną forma płatności którą wdrażamy do naszego sklepu jest opcja płatności Kartami płatniczymi Visa, Maestro, MasterCard

6. Bardzo popularną i wygodną formą płatności jest BLIK który tez pojawił się w naszym sklepie niedawno, a na pewno znajdzie wielu zwolenników.

7. Dla osób które ułatwiają sobie płatność jest Google PAY , pytanie czy założyłeś możliwość rozliczeń za pomocą Google? Jeżeli nie, zrób to, bo warto!

8. Kolejna płatność która popularna jest za granicami naszego kraju to KLARNA, jeżeli o niej nie słyszałeś to już wiesz co nowego musze poszerzyć Twoje możliwość płatnicze.

9. PAYpo - jak sama nazwa wskazuje - zapłać PO zakupach. Ciesz się nowymi produktami za które PO porostu zapłacisz później :) Odroczony termin płatności nawet do 30 dni

 

Tak więc form płatności w sklepie Pleciona.pl jest mnóstwo. Poniżej baner który pomoże Ci w wyborze najlepszej dla Ciebie formy płatności:

 

do góry

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium