Sposoby płatności i dostawy

Ceny i płatność

1.1. Ceny produktów prezentowanych na stronach internetowych sklepu www.pleciona.pl są cenami brutto (tj. zawierają składniki takie jak cła i podatki, w tym podatek VAT) i wyrażone są w polskich złotych.

1.2. Podane na stronach ceny towarów nie zawierają kosztów dostawy. Koszt dostawy zależny jest od wybranego przy składaniu zamówienia sposobu dostawy i widoczny jest przed finalizacją zamówienia.

1.3. Łączny koszt zamówienia, obejmujący cenę produktu oraz koszt dostawy, widoczny jest przy podsumowaniu dokonywanego zamówienia.

1.4. Ceną wiążącą i ostateczną jest cena produktu podana na stronie sklepu www.pleciona.pl w chwili składania zamówienia przez Klienta.

1.5. Płatność za zamówiony towar może być wykonana w formach dostępnych w trakcie realizacji zamówienia przed jego finalizacją, formy płatności mogą być zależne od wybranej formy dostawy.

1.6. W przypadku płatności przelewem prosimy o nie przesyłanie należności za zamówiony sprzęt, do momentu potwierdzenia jego dostępności. W tytule przelewu proszę wpisać tylko i wyłącznie nr zamówienia.

1.7. Płatności za zamówione produkty Kupujący powinien dokonać w ciągu 7 dni kalendarzowych od momentu złożenia zamówienia lub poinformować www.pleciona.pl o innym terminie zapłaty. Po 7 dniach i braku kontaktu ze strony Kupującego zamówienie zostanie anulowane.

1.8. Na wszystkie zamówione towary w sklepie internetowym www.pleciona.pl wystawiane są paragony fiskalne lub faktury VAT.

Dostawa

1.1. Zamówione produkty dostarczane są po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka lub Poczty Polskiej, według wyboru Klienta dokonanego przy składaniu zamówienia.

1.2. Zamówione towary dostarczane są - w zależności od wyboru Klienta - bezpośrednio na adres Klienta wskazany w formularzu zamówienia lub odbierane osobiście w siedzibie spółki pod adresem: Pleciona.pl, ul. Kresowa 3A, 04-206 Warszawa.

1.3. W przypadku złożenia zamówienia obejmującego kilka produktów, koszt dostawy naliczany jest dla jednego produktu, w zależności od wybranej formy dostawy, zgodnie z obowiązującym regulaminem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej Siódemka. Wyjątkiem mogą być przesyłki o niestandardowych wymiarach i wadze. O takiej sytuacji kupujący będzie poinformowany przez www.pleciona.pl mailowo lub telefonicznie oraz ustalony zostanie indywidualny koszt wysyłki danego zamówienia.

1.4. W chwili otrzymania przesyłki Klient powinien w miarę możliwości sprawdzić w obecności dostawcy paczkę i otrzymany produkt pod kątem ewentualnych uszkodzeń. Wskazane jest, aby w przypadku stwierdzenia uszkodzeń przesyłki lub towaru Klient w miarę możliwości odmówił odbioru przesyłki i w obecności kuriera protokolarnie potwierdził stan przesyłki, co znacznie ułatwi dochodzenie roszczeń reklamacyjnych.

1.5. Ze względów bezpieczeństwa wędki wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem, w sztywnej papierowej tubie.

1.6. Czas dostawy zamówienia wynosi od 24h do 14 dni, licząc od dnia złożenia zamówienia przez Klienta. Zamówienia złożone i opłacone do godz. 12:00, realizowane są jeszcze tego samego dnia. Dotyczy to produktów przy których widnieje informacja "Wysyłka w: 24 godziny".

1.7. Sklep www.pleciona.pl realizuje również wysyłki zamówień za granicę. Koszt takiej wysyłki ustalany jest indywidualnie, w zależności od wielkości paczki oraz miejsca dostarczenia i wynosi od 1 do 14 dni, licząc od dnia złożenia zamówienia przez Klienta.

1.8. Paczki wysyłane są tylko w dni robocze. W dni ustawowo wolne od pracy tj. sobota, niedziela i święta, zamówień nie wysyłamy. W przypadku chęci odbioru osobistego w sobotę, prosimy o wcześniejszy kontakt.

1.9. Sklep www.pleciona.pl prosi o informację o dostarczeniu bezpiecznie paczki w dniu jej otrzymania, będzie to dla nas sygnał, iż zamówienie zostało zrealizowane.

 

Koszty dostawy:

POCZTA POLSKA - koszt zależy od wagi i rozmiaru paczki.

LIST POLECONY (przedpłata na rachunek bankowy):

Gabaryt A

1. List polecony priorytetowy (do 1 kg ) - 7,20 PLN

2. List polecony priorytetowy (1 - 2 kg) - 11,00 PLN

Gabaryt B 

3. List polecony priorytetowy (do 1 kg ) - 11,00 PLN

4. List polecony priorytetowy (1 - 2 kg) - 14,50 PLN

Gabaryt A (wymiar listu nie może przekroczyć: wysokość 2 cm, długość 32,5 cm szerokość 23 cm)

Gabaryt B (suma wysokości, długości i szerokości nie może przekroczyć 90 cm, przy czym długość nie może przekroczyć 60 cm )

PACZKA POCZTOWA (przedpłata na rachunek bankowy):

Gabaryt A

5. Paczka pocztowa priorytetowa (do 1 kg) - 14,00 PLN

6. Paczka pocztowa priorytetowa (1 - 2 kg) - 16,00 PLN

7. Paczka pocztowa priorytetowa (2 - 5 kg) - 19,00 PLN

8. Paczka pocztowa priorytetowa (5 - 10 kg) - 25,00 PLN

Gabaryt B

9. Paczka pocztowa priorytetowa (do 1 kg) - 16,00 PLN

10. Paczka pocztowa priorytetowa (1 - 2 kg) - 17,00 PLN

11. Paczka pocztowa priorytetowa (2 - 5 kg) - 20,00 PLN

12. Paczka pocztowa priorytetowa (5 - 10 kg) - 26,00 PLN

Gabaryt A (żaden z wymiarów nie może przekroczyć: wysokość 30 cm, długość 60 cm, szerokość 50 cm)

Gabaryt B (suma długości i największego obwodu mierzonego w innym kierunku niż długość nie może przekroczyć 300 cm, przy czym największy wymiar nie może przekroczyć 150 cm )

PACZKA POBRANIE 24H (przedpłata na rachunek bankowy):

13. Paczka pobraniowa 24h (do 0,5 kg) - 16,50 PLN

14. Paczka pobraniowa 24h (do 5 kg) - 21,00 PLN

15. Paczka pobraniowa 24h (5 - 10 kg) - 26,00 PLN

16. Paczka pobraniowa 24h (10 - 20 kg) - 31,00 PLN

KURIER (przedpłata na rachunek bankowy):

17. Paczka (do 30 kg) - 15,00 PLN

18. Paczka pobraniowa (do 30 kg) - 22,00 PLN

 

Twój Sklep Wędkarski Warszawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium