Czeburaszki

Czeburaszki to stosunkowo nowy typ obciążenia w wędkarstwie. Wymyślone i zaprojektowane za naszą wschodnią granicą przez tamtejszych wędkarzy czeburaszki dzięki swojej sprytnej konstrukcji, uniwersalności oraz skuteczności bardzo szybko zostały zaakceptowane przez polskich spinningistów.
Przynęty gumowe zbrojone w czeburaszki na hakach o specjalnie powiększonym oczku uzyskują mocną, ale bardzo naturalną pracę. Coraz bardziej popularne pływające gumy obciążone czeburaszką jeszcze lepiej prezentują się na dnie i pomogą wędkarzowi oszukać nawet najbardziej przebiegłego drapieżnika, a możliwość zbrojenia gum w przystosowane do czeburaszki haki offsetowe znacznie zmniejsza ryzyko zaczepu i utraty łownej gumy.

 
Czeburaszka Dorado z Agafką 15g 4szt. Czeburaszka Dorado z Agafką 15g 4szt.
Producent: Dorado JIGHEAD
Cena: 7,00 zł
zobacz więcej
Czeburaszki CZERWONE składane KAMATSU 24g 5szt Czeburaszki CZERWONE składane KAMATSU 24g 5szt
Producent: Kamatsu
Cena: 11,00 zł
zobacz więcej

Czeburaszki

Czeburaszki umożliwiły również obciążanie dużych gum na lekko, a małych gumek na ciężko, co wcześniej było niemożliwe ze względu na ograniczenia jakie posiadają standardowe główki jigowe. Dzięki swojej budowie czeburaszka pozwala wędkarzowi w mgnieniu oka dowolnie zmienić obciążenie przynęty i dostosować się do zmieniających się warunków na łowisku oraz preferencji ryb.
Czeburaszki są niezastąpione do obciążania mandul, ale równie często używane są przez wielu wędkarzy do dociążania innych przynęt jak choćby obrotówki.
W Plecionie mamy szeroki wybór niezawodnych czeburaszek od Kamatsu oraz Dorado Jighead: czeburaszki w standardowym kolorze, malowane, składane lub z agrafką, oraz zawodnicze czeburaszki wolframowe. Znajdziesz u nas wszystko co nowoczesny spinningista może sobie wymarzyć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium