Obrotówki Wahadłówki Polsping

Każdy wędkarz, który złapał wędkarskiego bakcyla od swojego ojca lub dziadka zapewne doskonale zna błystki Polsping. W historii polskiego wędkarstwa nie ma chyba drugiego producenta, który jest obdarzany takim szacunkiem i sentymentem jak polska firma wytwarzająca wahadłówki i obrotówki – Polsping.
Legendarne wahadłówki Polsping takie jak Alga, Gnom, Mors, czy Kalewa łowiły drapieżniki w polskich rzekach i jeziorach na długo przed tym zanim większość z nas wzięła po raz pierwszy wędkę do ręki. Odrobinę mniej znane ale równie skuteczne obrotówki Polsping, a wśród nich Rega oraz Żuk stanowiły kiedyś podstawowy oręż każdego polskiego spinningisty uganiającego się za okoniami, jaziami oraz kleniami i do dzisiaj potrafią zaskakiwać skutecznością.
W Plecionie posiadamy szeroką ofertę błystek Polsping. Oprócz już wymienionych klasyków wśród wahadłówek Polsping znajdziesz u nas doskonałe do połowu w rzece wahadła Cefal i Wydra, szczupakowy modele Classic i Orka, a z obrotówek Polsping szczególnie polecamy Ćmę, Jętkę oraz Łyskę.
Wszystkie błystki Polsping wytwarzane są w Polsce i uzbrojone zostały we wzmocnione kotwice firmy VMC.
Przez 70 lat istnienia na rynku Polsping miał mnóstwo czasu, żeby dopracować swoje konstrukcje do perfekcji, jednocześnie dzięki umiłowaniu tradycji polska firma nie popełniła błędu większości producentów i powstrzymała się od wprowadzania, jak okazuje się w większości przypadków, niepotrzebnych zmian.
Podobnie jak wielu wędkarzy przed Tobą zaufaj polskiej firmie i napisz swoją wędkarską historię z Polsping.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl