Plecionka Hype Tackle

Plecionka wędkarska Hype Tackle to linka na której opracowanie i testy poświęciliśmy ostatnie trzy lata. Jeżeli śledzicie nasze filmy na YouTube to wiecie, że sprzęt wędkarski ma u nas naprawdę ciężkie życie :D. Na rynku wędkarskim jest obecnie mnóstwo plecionek spinningowych, osobiście łowiliśmy na większość uznanych modeli, ale aż do teraz żadna plecionka wędkarska nie spełniła w 100% naszych oczekiwań.
Po wielu latach poszukiwań podjęliśmy w końcu, jak się okazało, jedyną słuszną decyzję – trzeba wyprodukować naszą plecionkę!
Plecionka wędkarska Hype Tackle to owoc miesięcy poszukiwań optymalnych włókien, idealnego splotu, trwałych barwników oraz powłok i w końcu setki godzin spędzone na testach prototypów w możliwie najbardziej ekstremalnych warunkach. Łowienie w słonej wodzie Bałtyku, a także w usianych zaczepami, wielkich, mazowieckich rzekach, mnóstwo holi potężnych ryb, a to wszystko by powstała najlepsza plecionka spinningowa w historii!
 
Teraz z dumą prezentujemy wszystkim Kolegom Wędkarzom nasze dzieło!
 
W ofercie Hype Tackle Braid znajdziecie doskonale okrągłą, wykonaną w nowatorskiej technologii splatania 9-ciu włókien plecionkę na szczupaki i sandacze, oraz niesamowicie cienką, idealną do ultralekkiego łowienia, czterosplotową plecionkę na okonie. Oba sploty dzięki innowacyjnym technologiom zastosowanym przy ich produkcji odznaczają się całkowicie zwartą, jednorodną i regularną linią, znacznie podwyższoną odpornością na przetarcia oraz ekskluzywną powłoką, która zapewnia cichy nawój, trwałość koloru oraz znacznie minimalizuje chłonięcie wody.
 
Wybierz mądrze – wybierz plecionkę Hype Tackle od TIM Pleciona!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium