echosondy deeper   

Echosondy to specjalistyczne urządzenia, dzięki którym połów ryb jest nie tylko wygodny, ale i efektywny. Pokazują one informacje między innymi o ukształtowaniu dna, głębokości łowiska, temperaturze wody oraz obecności ryb, a nawet całych ławic. W naszym bogatym asortymencie uwagę przyciągają echosondy Deeper, wyróżniające się nietypowym kształtem oraz brakiem wyświetlacza. Wszystkie zebrane informacje przesyłane są za pomocą WiFi na smartfona lub inne urządzenie mobilne, a do ich zapisywania niezbędna jest dedykowana aplikacja Fish Deeper™. To wygodne rozwiązanie, nawet, gdy w danej lokalizacji nie masz zasięgu. Sprzęt nie wymaga bowiem połączenia z siecią komórkową ani z Internetem. Echosonda wędkarska Deeper pozwoli Ci znaleźć najlepsze miejsca na połów, skutecznie zlokalizować ryby oraz  tworzyć mapy ulubiony łowisk. Postaw na nowoczesne urządzenia, które pozwolą w pełni czerpać przyjemność z pasji.

Echosonda Deeper Chirp +2 Winter Bundle 2023 Echosonda Deeper Chirp +2 Winter Bundle 2023
Producent: Deeper
Cena: 1 749,00 zł 1 899,00 zł
  • promocja
Echosonda Deeper Pro + 2.0 Echosonda Deeper Pro + 2.0
Producent: Deeper
Cena: 1 201,00 zł 1 449,00 zł
- +
szt.
  • promocja
Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+2.0 Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+2.0
Producent: Deeper
Cena: 1 617,00 zł 1 899,00 zł
- +
szt.
  • promocja
Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+2.0 yellow Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+2.0 yellow
Producent: Deeper
Cena: 1 899,00 zł
- +
szt.
Echosonda Deeper Smart Sonar Pro+2.0 z Flex Arm Echosonda Deeper Smart Sonar Pro+2.0 z Flex Arm
Producent: Deeper
Cena: 1 699,00 zł
- +
szt.
Deeper Flexible Arm Mount 2.0 Deeper Flexible Arm Mount 2.0
Producent: Deeper
Cena: 239,00 zł 289,00 zł
  • promocja
Deeper Night Cover Deeper Night Cover
Producent: Deeper
Cena: 54,90 zł 69,00 zł
- +
szt.
  • promocja
Deeper Phone holder - Smartphone Mount Deeper Phone holder - Smartphone Mount
Producent: Deeper
Cena: 63,70 zł 75,00 zł
  • promocja
Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+2.0 z Flex Arm Echosonda Deeper Smart Sonar CHIRP+2.0 z Flex Arm
Producent: Deeper
Cena: 2 100,00 zł
Echosonda Deeper START Smart Fishfinder Echosonda Deeper START Smart Fishfinder
Producent: Deeper
Cena: 431,00 zł 599,00 zł
  • promocja

Echosondy Deeper   

W naszej ofercie znajdziesz przydatne akcesoria zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych wędkarzy. Echosonda Deeper pozwala tworzyć mapy batymetryczne łowisk, sprawdzać ukształtowanie dna oraz obecność roślin. Urządzenie skanuje w wąskim kącie i umożliwia pomiar aż do 80 m głębokości. Szeroki zasięg zarzucania wynosi aż 100 metrów, co pozwala przeskanować spory obszar i znaleźć idealne miejsce na połów. Największym zainteresowaniem cieszy się model  Echosonda Deeper PRO obsługująca aż trzy częstotliwości wiązki, co pozwala monitorować większy obszar i szybciej zlokalizować ławice ryb, wbudowanym modułem GPS i zasięgiem skanowania aż do 100 metrów. Doskonale sprawdzi się podczas wędkowania pod lodem, z kajaka, łodzi oraz z brzegu o każdej porze roku. Urządzenie przekazuje na aplikację niezwykle szczegółowe i wyraźne wizualizacje.

Echosonda Deeper 

Przekonaj się ile korzyści przyniesie Ci korzystanie z urządzeń marki Deeper. Echosonda to najchętniej wybierane akcesorium przez wędkarzy na różnym poziomie zaawansowania. Doskonale sprawdzi się także na prezent na święta czy urodziny. W ofercie znajdziesz modele CHRIP +, CHRIP + 2.0, START oraz PRO + 2.0 wyposażone w łączność Wi-Fi, co pozwala wyświetlać wszelkie dane wygodnie na ekranie smartfona czy tabletu. Urządzenie ułatwi nie tylko łowienie ryb, ale dzięki niemu możesz uniknąć zahaczenia przynętą o konar, czy roślinność z dna jeziora i konieczności odcięcia żyłki. Echosondy Deeper  to przydatne wyposażenie dla każdego entuzjasty wędkowania.

do góry

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium