Strike Pro / BFT

GUMY STRIKE PRO

STRIKE PRO / BFT

Od 1973 firma Strike Pro przy produkcji swojego sprzętu kieruje się pięcioma kryteriami, są to: PROFESJONALIZM, KREATYWNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SZCZEROŚĆ i przede wszystkim PASJA WĘDKOWANIA. Przez ponad 40 lat istnienia na rynku Strike Pro nieustannie udoskonala istniejące oraz tworzy nowe niesamowicie łowne przynęty.
Przez wiele lat istnienia na rynku przynęty Strike Pro udowodniły swoją łowność pomagając łowić wędkarzom w całej Europie tysiące szczupaków, sandaczy i okoni. Co najważniejsze Strike Pro nigdy nie ugięło się przed modą opanowującą obecne wędkarstwo i niezmiennie specjalizuje się wyłącznie w przynętach na okazy.
W TIM Pleciona doskonale rozumiemy i od zawsze szanujemy takie podejście do wędkarstwa, dlatego jako pierwsi w Polsce postanowiliśmy wprowadzić szeroką ofertę przynęt Strike Pro do Pleciony.
Wierzymy, że jerki szwedzkiego producenta takie jak m.in. legendarne Buster Jerk i Big Bandit Jerk, zupełnie nieznane do tej pory w Polsce, niesamowite glidery The Pig, czy posiadające bajeczną pracę łamańce X-Buster pomogą Wam złowić mnóstwo pięknych szczupaków.
Trzymamy rękę na pulsie dlatego dostaniecie też u nas nowsze, ale równie dopracowane wabiki takie jak Strike Pro Guppie, czy sterowe wersje klasyki - Strike Pro Bandit Crankbait.
Dla tych którzy, podobnie jak my, też lubią pobawić się z drapieżnikami "na miękko" z czystym sumieniem polecamy wszystkie wielkości gum Pig Shad - jedne z niewielu gum na rynku, które świetnie spisują się pozbawione dodatkowego obciążenia, co jak wiecie otwiera przed wędkarzem mnóstwo możliwości.

Na sam koniec jeszcze jedna petarda! Poza przynętami Strike Pro jako pierwsi w Polsce dajemy Wam możliwość zakupu sprzętu od Big Fish Tackle!
Doskonałe podbieraki, dryfkotwy, multiplikatory i wędki BFT pomogą Wam osiągnąć wyższy poziom w dziedzinie łowienia okazów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium