Zegarek Garmin Quatix 3,GPS Watch,EMEA/AUS/NZ

Dostępność w sklepach Wybierz sklep i sprawdź dostępność
Cena: 2 080,00 zł 2080.00
ilość szt.
Features
Best manufacturers
Over 20 000 products
Lowest prices
Professional support

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji:

+48 733 27 27 27+48 733 27 27 27info@pleciona.pl[email protected]

Poniedziałek - piątek: 1000 - 1800
Sobota: 1000 - 1400

Ocena: 0
Kod produktu: 010-01338-1B
Producent: Garmin

Opis

Zegarek Garmin Quatix 3,GPS Watch,EMEA/AUS/NZ

Smartwatch GPS, którego żywiołem jest woda

  • Antena EXO™ ze stali nierdzewnej z obsługą GPS i GLONASS
  • Funkcje nawigacyjne obejmują 3-osiowy kompas, wysokościomierz i barometr, a także funkcje TracBack® oraz „Celuj i idź”
  • Łatwe w użyciu aplikacje morskie zapewniają dane o lokalnych pływach, funkcje regatowe, licznik złowionych ryb i stoper do zawodów, alarm kotwiczny, budzik i wiele innych
  • Funkcje obsługi wielu dyscyplin: biegania, pieszych wędrówek, pływania i innych
  • Monitor aktywności¹ zlicza kroki, spalone kalorie i liczbę pokonanych schodów


Żywiołem smartwatcha GPS quatix 3 jest woda. Zapewnia wszystkie funkcje potrzebne podczas pływania, wędkowania i żeglowania, a do tego przyciąga uwagę — nawet na lądzie. To coś więcej niż zegarek — quatix jest instrumentem nawigacyjnym, który nosisz na nadgarstku i który odbiera dane ze zgodnych urządzeń elektronicznych Garmin. Smartwatch jest wyposażony w licznik złowionych ryb i stoper do zawodów, stoper regatowy, linię startu i asystenta halsowania dla żeglarzy oraz alarm kotwiczny, który ostrzega o zerwaniu się kotwicy. Obsługuje również funkcję powiadomień z telefonu. Urządzenie jest wyposażone w funkcje monitorowania aktywności oraz funkcje obsługi wielu dyscyplin — biegania, pieszych wędrówek, pływania i innych.

Stworzony na wodę, stylowy na lądzie
Zegarek quatix 3 ma dookólną antenę EXO (z obsługą GPS oraz GLONASS) i przyciski ze stali nierdzewnej, które nie tylko dobrze wyglądają, ale są też funkcjonalne. Zegarek quatix 3 jest wyposażony w wysokiej rozdzielczości, kolorowy wyświetlacz Garmin Chroma Display™ z podświetleniem LED, który zapewnia czytelny obraz w każdych warunkach oświetleniowych — nawet w pełnym słońcu. Charakteryzuje się klasą wodoszczelności do 100 metrów i może pracować nawet do 20 godzin w trybie GPS, 50 godzin w trybie oszczędzania baterii UltraTrac™ i 6 tygodni w trybie zegarka (w zależności od ustawień). 

Funkcje żeglarskie
Quatix 3 to coś więcej niż tylko zegarek — to przyrząd nawigacyjny, który nosisz na nadgarstku i który przesyła dane przez sieć NMEA 2000® ze zgodnych elektronicznych urządzeń pokładowych Garmin. Wystarczy rzut oka, aby sprawdzić prędkość, głębokość wody, temperaturę, dane wiatru i inne dane. Zegarek quatix 3 zapewnia dostęp do aktualnych danych o pływach, które są pobierane dla obszaru, w którym się znajdujesz, za pośrednictwem smartfona. Urządzenie ma również osobny przycisk „człowiek za burtą” (MOB), który pozwala szybko zapisać pozycję, w której członek załogi znalazł się za burtą, oraz wrócić do niej. Zegarek ma fabrycznie załadowany duży wybór tarczy o tematyce marynistycznej dopasowanych do różnych zainteresowań żeglarskich.

Wędkuj na akwenach śródlądowych z quatix 3
Do smartwatcha quatix 3 można przesyłać trasy i punkty, zegarek ma wbudowane funkcje nawigacyjne i bardzo czuły odbiornik GPS/GLONASS. Pozwala wyszukiwać miejsca połowów, oznaczać punkty i nawigować z powrotem do tych miejsc w przyszłości. Dodatkowo zegarek quatix 3 automatycznie rejestruje ślad, aby w razie potrzeby poprowadzić Cię do pozycji startowej. Więc nawet jeśli nie masz plotera nawigacyjnego na łodzi, znajdziesz drogę do swoich ulubionych miejsc połowów. Możesz też korzystać z nawigacji „Celuj i idź”. Wybierz dowolny punkt w oddali i skonfiguruj zegarek quatix 3 tak, aby utrzymywał na niego kurs. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla osób pływających kajakami i kanoe. Zegarek jest również wyposażony w słoneczny/księżycowy kalendarz połowów i kalendarz łowiecki, więc zawsze będziesz wiedzieć, kiedy jest najlepszy czas na łowienie.

Wędkuj na akwenach morskich z quatix 3
Wędkarze morscy polujący na duże okazy docenią specjalne funkcje dostępne w zegarku quatix 3. Oprócz funkcji nawigacyjnych i funkcji oznaczania pozycji człowieka za burtą (MOB), zegarek quatix 3 umożliwia również przesyłanie i wyświetlanie danych z sieci NMEA 2000, takich jak głębokość, prędkość, temperatura wody i inne, bezpośrednio na nadgarstku i w każdym miejscy na łodzi. Wbudowany barometr monitoruje ciśnienie barometryczne, aby ułatwić przewidywanie zmian pogody. Można także pobierać aktualne tabele pływów dla danego obszaru za pośrednictwem smartfona.

Wypływaj w rejsy z quatix 3
Dzięki zegarkowi quatix 3 na nadgarstku możesz cieszyć się większą kontrolą, świadomością sytuacyjną i pewnością w każdym miejscu na łodzi. Dane z innych urządzeń nawigacyjnych w sieci NMEA 2000, np. z plotera, można bezprzewodowo przesyłać wprost do zegarka quatix 3. Dzięki temu możliwy jest bezpośrednio na nadgarstku i w każdym miejscu na łodzi dostęp do takich informacji, jak prędkość i kierunek wiatru, głębokość wody i innych. Zegarek jest również wyposażony w funkcję alarmu kotwicznego, który ostrzega o zerwaniu się kotwicy, gdy łódź zacznie dryfować. Urządzenie ma także budzik i kalkulator liny kotwicznej, który podaje właściwą długość liny kotwicznej do wypuszczenia. Jest również doskonałym zapasowym systemem nawigacyjnym w przypadku awarii pokładowego układu elektrycznego.

Żegluj z quatix 3
Jeśli bierzesz udział w regatach, teraz — poza aktualną godziną — możesz na nadgarstku sprawdzić ważne dane regatowe. Funkcja wirtualnej linii startu pozwala ustawić linię startu pomiędzy dwoma zaznaczonymi punktami GPS, np. boją a łódką sędziowską. Zegarek quatix 3 obliczy wtedy dystans i czas pomiędzy Twoją pozycją a linią startu, które można sprawdzić, spoglądając na nadgarstek. Następnie zegarek quatix 3 połączy pozycję wirtualnej linii startu z wbudowanym stoperem regatowym, aby obliczyć dystans do linii, wymaganą prędkość oraz pozostały czas. Stoper regatowy z dużymi i czytelnymi cyframi pomaga sterować łodzią, aby móc dotrzeć na linię startu z maksymalną szybkością dokładnie w chwili startu. W trakcie wyścigu tryb asystenta halsowania na podstawie optymalnego kąta halsu informuje, czy łódź płynie halsem korzystnym czy niekorzystnym. Asystent halsowania umożliwia bardziej efektywne i kontrolowane żeglowanie.

Wysokościomierz, barometr i kompas
Zegarek quatix 3 jest wyposażony w wysokościomierz, barometr i kompas, które dostarczają na bieżąco użytecznych informacji. Wbudowany wysokościomierz pozwala dokładnie śledzić zmiany wysokości, a barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. 3-osiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek, niezależnie od tego, czy jesteś w ruchu, czy nie.

Zegarek quatix 3 automatycznie kalibruje wysokościomierz, barometr i kompas z wykorzystaniem odbiornika GPS, a także ustala czas w oparciu o lokalizację. Aby uzskać dokładny odczyt temperatury, można sparować zegarek z zewnętrznym czujnikiem temperatury tempe™.

Nawigacja podczas jazdy
Quatix 3 łączy w sobie nawigację GPS, funkcje wysokościomierza, barometru i kompasu oraz narzędzia treningowe. Zapewnia kompletny zestaw funkcji nawigacyjnych, potrzebnych podczas wypraw na lądzie i na wodzie. Na podstawie wbudowanych czujników użytkownik ma dostęp do informacji o kursie, wysokości czy zmianach w pogodzie.

Zegarek zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę śladu, gdy idziesz. Umożliwia także oznaczanie pozycji, takich jak linia startu/mety, punkt kontrolny, dok, miejsce cumowania, obozowisko lub miejsce zaparkowania samochodu, a także innych punktów szczególnych. Dzięki zegarkowi quatix 3 możesz tworzyć i śledzić kursy, zaznaczyć do 1000 pozycji i zapisać maksymalnie 10 000 punktów trasy i do nich nawigować. Planuj podróże i udostępniaj przygody znajomym i rodzinie, korzystając z aplikacji BaseCamp™.

Na lądzie i na wodzie
Zegarek quatix 3 jest przydatny nie tylko podczas pływania łodzią. Funkcje wioślarskie pozwalają rejestrować pociągnięcia wiosłami i rytm oraz generować współczynnik efektywności. Zegarek oferuje również funkcje dotyczące pływów dla surferów i funkcje aktywności, które można dostosowywać do potrzeb użytkownika. Na lądzie staje się on wielofunkcyjnym zegarkiem do biegania, pieszych wędrówek, pływania i innych aktywności. Zegarek oferuje także funkcję monitorowania aktywności, która zlicza kroki, szacowaną liczbę spalonych kalorii i liczbę pokonanych schodów. Po zakończonym dniu urządzenie może gromadzić dane dotyczące snu - całkowity czas snu oraz fazy ruchu i spokojnego snu.

Zaawansowane pomiary kondycji
Quatix 3 wyposażono w funkcje treningowe, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o swojej formie i sprawności. Pierwsza z nich to szacowany pułap tlenowy. W połączeniu z czujnikiem tętna² zegarek quatix 3 analizuje dane, takie jak prędkość biegania, liczba uderzeń serca na minutę i zmienność tętna, na podstawie których oblicza maksymalną ilość tlenu, jaką organizm może wykorzystać w ciągu minuty. Śledzenie zmian pułapu tlenowego pozwala obserwować poprawę formy i porównywać ją z wynikami znajomych. Pozostałe pomiary kondycji to m.in. funkcja asystenta odpoczynku, która obejmuje czas odpoczynku i kontrolę odpoczynku, a dodatkowo funkcja symulatora wyścigu pozwala oszacować idealny czas ukończenia wyścigu na podstawie aktualnego szacowanego pułapu tlenowego.

Funkcje dynamiki biegu
Podczas biegania zegarek quatix 3 zapewnia szczegółowe informacje o formie użytkownika w postaci wielu parametrów biegu. W połączeniu z czujnikiem tętna HRM-Run² model quatix 3 zgłasza wartości dotyczące rytmu, odchylenia pionowego i czasu kontaktu z podłożem. Parametry te nazywane są dynamiką biegu i wpływają na efektywność biegu.

Własne aplikacje i tarcze zegarka
Możliwość pobrania darmowych elementów ze strony Connect IQ sprawia, że każdy użytkownik może nadać zegarkowi quatix 3 osobisty charakter. Można spersonalizować tarczę zegarka, dodać pola danych oraz pobrać aplikacje i widżety, które pozwalają na szybki odczyt informacji.

Pokaż co jest dla Ciebie ważne
Pobierz bezpłatną aplikację Garmin Face-It™, aby wstawić na tarczę zegarka wybrane przez siebie zdjęcie ze smartfonu. Wystarczy, że pobierzesz aplikację, a następnie wybierz obraz z galerii zdjęć oraz styl wyświetlania godziny i ustaw jako tarczę w zegarku. Czy to będzie piękny widok z ostatniej wyprawy, czy zdjęcie Twojego pupila, dzięki aplikacji firmy Garmin Twój zegarek nabierze osobistego charakteru.

Bądź na bieżąco
Funkcje online obejmują automatyczne przesyłanie danych, śledzenie na żywo, udostępnianie w serwisach społecznościowych przez bezpłatny serwis Garmin Connect™ oraz aplikacje fitness Garmin Connect™ Mobile, a także opcjonalne pobieranie wyjątkowych aplikacji pozwalających na integrację zegarka z telefonem³.

Zawartość zestawu:
- Zegarek quatix 3 z niebieskim silikonowym paskiem oraz skórzanym paskiem (w zestawie narzędzia do zdejmowania paska)
- Przewód USB do ładowania i przesyłu danych
- Zasilacz sieciowy
- Dokumentacja


*1 Dokładność śledzenia aktywności
*2 Czujniki tętna i czujniki HRM-run są sprzedawane osobno.
*3 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem

 

DANE TECHNICZNE:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium