Sklep wędkarski Pleciona.pl

Drop Shot

Drop Shot to obecnie jedna z bardziej popularnych metod prezentacji przynęt spinningowych. W metodzie Drop Shot kluczowy jest sposób wiązania zestawu - przynęta uzbrojona jest w zawiązany pod kątem 90 stopni na przyponie z fluorocarbonu hak, a na końcu przyponu znajduje się ciężarek z krętlikiem.
Drop Shot jest techniką, która przed stosującym ją wędkarzem otwiera mnóstwo nowych możliwości. W połączeniu z hakiem offsetowym zestaw Drop Shot idealnie nadaje się do obławiania miejscówek pełnych zaczepów, a jak mówi powszechne, wędkarskie powiedzenie „gdzie, patyki tam wyniki”. Dzięki Drop Shot możemy grać przynętą przez dowolny okres w jednym miejscu, co jest wyjątkowo skuteczne na słabo żerujące drapieżniki. Możliwość zmiany odległości prezentacji przynęty nad dnem poprzez przesuwanie specjalnie zaprojektowanych do Drop Shot, zakończonych wsuwką i nie wymagających wiązania ciężarków pozwala na szybkie dostosowanie się do warunków panujących na łowisku i znalezienie partii wody w której w danym momencie ryby żerują najlepiej.
Drop Shot to przede wszystkim jedna z ulubionych technik łowców okoni oraz sandaczy, jednak podczas jej stosowania bardzo częstym przyłowem są szczupaki oraz inne, nie tylko drapieżne gatunki ryb.
W naszym sklepie posiadamy bardzo duży wybór przynęt i akcesoriów do Drop Shot, takich jak haki, ciężarki i fluorocarbon, a wędkarze, którzy chcą dopiero zacząć swoją przygodę z tą techniką znajdą w w tej kategorii doskonałej jakości, gotowe zestawy oraz idealne do metody Drop Shot wędki.

 
  • promocja
Bass Assassin 12,5cm Sea Shad Glow CT 8szt Bass Assassin 12,5cm Sea Shad Glow CT 8szt
Producent: Bass Assassin
Cena: 26,00 zł 29,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Bass Assassin 12,5cm Shad Pink Ghost 8szt Bass Assassin 12,5cm Shad Pink Ghost 8szt
Producent: Bass Assassin
Cena: 22,00 zł 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium