Kołowrotek Daiwa Certate HD 3500H

Certate
1955
PLN
Kołowrotek Daiwa Certate HD 3500H
Kołowrotek Daiwa Certate HD 3500H
  • promocja
in_stock
Dostępność
dostępny
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 1 955,00 zł 2 260,00 zł
szt.
Odbiór osobisty jest zawsze darmowy
Przed odbiorem z Dream Worldu prosimy o kontakt telefoniczny
Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji:
22 673 06 01 6436186 info@pleciona.pl
+48 733 27 27 27 4348124
Poniedziałek - piątek : 1000 - 1800
Sobota : 1000 - 1400
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

10407-735

Producent:
Daiwa

Certate HD 3500H

Nowego Certate udoskonaliśmy na każdej płaszczyźnie. Między innymi dzięki tak fascynującym rozwiązaniom, jak łożyska Mag Sealed, hamulec ATD czy rotor Zaion Air.

"Zaczyna się nowa era w konstrukcji kołowrotków". Z tym mottem Certate w roku 2004 jako okręt flagowy kolejnej generacji wyznaczył nowe standardy. Każdy kolejny Certate musi wnosić na scenę nową jakość, by podołać oczekiwaniom. Wraz z nowym Certate 16' prezentujemy prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną linię produktów, jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku.

DAIWA od zawsze pełniła rolę pioniera. W obszarze technologii uszczelniania kołowrotków stworzyliśmy niepowtarzalny mechanizm ochronny w postaci mechanizmu Mag Sealed. Sprawia on, że najważniejsze elementy niezwykle skutecznie zabezpieczone zostają przed zgubnym wpływem wody i cząsteczek brudu. W przypadku Certate 16' oprócz głównej osi za pomocą łożysk Mag Sealed uszczelniona jest również oś korbki. W ten sposób DAIWA wyeliminowała jedną z głównych bolączek i najczęściej spotykanych zgłoszeń serwisowych. W najnowszej serii nastąpiła kolejna optymalizacja wagi dzięki zastosowaniu materiału Zaion. Nowy Certate '16 wyposażony został w najlżejszy rotor w historii. Poskutkowało to zmniejszeniem oporów rotacyjnych o ok. 15%. Im mniejsze opory, tym lepszy kontakt i czucie przynęty.

Oprócz zwiększenia efektywności pracy rotora i siły zwijania poprawione zostało również działanie hamulca. Zoptymalizowane wyważenie rotora i towarzyszące mu zmniejszenie wibracji poprawia kontrolę nad przynętą w trakcie jej prezentacji, co idealnie sprawdza się przy wolniejszych technikach prowadzenia.

Wciąż aktualny trend polowania na kapitalne okazy coraz lżejszym i delikatniejszym sprzętem wymaga szczególnie dopieszczonego hamulca. Nowy hamulec DAIWA ATD w odróżnieniu od zwykłych systemów startuje bez spotykanego zazwyczaj początkowego wyższego oporu, precyzyjnie utrzymując ustawioną siłę hamowania. Ilość ryb spadających z haka w trakcie holu, a także zerwania żyłki zostają dzięki niemu wyraźnie zredukowane. Jednoczęściowy korpus w naszych modelach HD (Heavy Duty) zapewnia doskonałą stabilność. Dzięki niemu w ekstremalnych sytuacjach możecie pójść na całość. Jednoczęściowa konstrukcja sprawia, że obudowa i mechanizm tworzą idealną, stabilną  jedność. Korpus jest również bardziej odporny na odkształcenia od zwyczajnych modeli. Kolejną zaletą jest jeszcze większa szczelność obudowy. Jednoczęściowa konstrukcja umożliwiła zastosowanie powiększonego koła napędowego, które w porównaniu do Certate 04 poprawiło efektywność przenoszenia siły i płynność pracy pod obciążeniem o 72%.

Certate 16' to więcej, niż tylko kolejna generacja pewnej serii - to bezkompromisowa wizja dla jeszcze większej radości z łowienia.

 

- Korpus HARDBODYZ®
- Oś kołowrotka zabezpieczona MAGSEALED®
- Rolka prowadząca zabezpieczona MAGSEALED®
- Aluminiowa obudowa Monoblock (wielkości 3500 / 4000)
- 10 Łożysk kulkowych, w tym 5 "CRBB®"
- Wersja HD 8 łożysk kulkowych (w tym 5 "CRBB®" i 2 MAGSEALED®)
- Rotor ZAION® AIR ROTOR®
- System hamulca ATD™
- Mechanizm Tough Drive Gear (TDG)
- Przekładnia DIGIGEAR® II
- Silent Oscillation System
- Rolka prowadząca Twist Buster® II
- Kabłąk AIR BAIL®
- Nawój Cross Wrap™ - krzyżowe nawijanie żyłki
- Blokada obrotów wstecznych Infinite Anti-Reverse®
- Anti Backlash System II (ABS® II)
- Aluminiowa szpula ABS® II
- Made in Japan

 

Nr art.  Model Łożyska Przeł. m/mm Przeł.(cm) Waga(g)
10407-735 HD 3500H 8 5.7:1 200/0.33 97 405

DigiGear  Silent Oscillation  AirBail  Air Rotor  Zaion  MagSealed  HardBody-Z  ATD

Opinie o produkcie (0)