Kołowrotek Daiwa Certate (G) 2500 Japan

Certate
1550
PLN
Kołowrotek Daiwa Certate (G) 2500 Japan
Kołowrotek Daiwa Certate (G) 2500 Japan
  • promocja
in_stock
Dostępność
dostępny
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 1 550,00 zł 1 750,00 zł
szt.
Odbiór osobisty jest zawsze darmowy
Przed odbiorem z Dream Worldu prosimy o kontakt telefoniczny
Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji:
22 673 06 01 6436186 info@pleciona.pl
+48 733 27 27 27 4348124
Poniedziałek - piątek : 1000 - 1800
Sobota : 1000 - 1400
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

10407-725

Producent:
Daiwa

Nowego Certate udoskonaliśmy na każdej płaszczyźnie. Między innymi dzięki tak fascynującym rozwiązaniom, jak łożyska Mag Sealed, hamulec ATD czy rotor Zaion Air.

"Zaczyna się nowa era w konstrukcji kołowrotków". Z tym mottem Certate w roku 2004 jako okręt flagowy kolejnej generacji wyznaczył nowe standardy. Każdy kolejny Certate musi wnosić na scenę nową jakość, by podołać oczekiwaniom. Wraz z nowym Certate 16' prezentujemy prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną linię produktów, jaka kiedykolwiek pojawiła się na rynku.

DAIWA od zawsze pełniła rolę pioniera. W obszarze technologii uszczelniania kołowrotków stworzyliśmy niepowtarzalny mechanizm ochronny w postaci mechanizmu Mag Sealed. Sprawia on, że najważniejsze elementy niezwykle skutecznie zabezpieczone zostają przed zgubnym wpływem wody i cząsteczek brudu. W przypadku Certate 16' oprócz głównej osi za pomocą łożysk Mag Sealed uszczelniona jest również oś korbki. W ten sposób DAIWA wyeliminowała jedną z głównych bolączek i najczęściej spotykanych zgłoszeń serwisowych. W najnowszej serii nastąpiła kolejna optymalizacja wagi dzięki zastosowaniu materiału Zaion. Nowy Certate '16 wyoposażony został w najlżejszy rotor w historii. Poskutkowało to zmniejszeniem oporów rotacyjnych o ok. 15%. Im mniejsze opory, tym lepszy kontakt i czucie przynęty.

Oprócz zwiększenia efektywności pracy rotora i siły zwijania poprawione zostało również działanie hamulca. Zoptymalizowane wyważenie rotora i toważyszące mu zmniejszenie wibracji poprawia kontrolę nad przynętą w trakcie jej prezentacji, co idealnie sprawdza się przy wolniejszych technikach prowadzenia.

Wciąż aktualny trend polowania na kapitalne okazy coraz lżejszym i delikatniejszym sprzętem wymaga szczególnie dopieszczonego hamulca. Nowy hamulec DAIWA ATD w odróżnieniu od zwykłych systemów startuje bez spotykanego zazwyczaj początkowego wyższego oporu, precyzyjnie utrzymując ustawioną siłę hamowania. Ilość ryb spadających z haka w trakcie holu, a także zerwania żyłki zostają dzięki niemu wyraźnie zredukowane. Jednoczęściowy korpus w naszych modelach HD (Heavy Duty) zapewnia doskonałą stabilność. Dzięki niemu w ekstremalnych sytuacjach możecie pójść na całość. Jednoczęściowa konstrukcja sprawia, że obudowa i mechanizm tworzą idealną, stabilną  jedność. Korpus jest również bardziej odporny na odkształcenia od zwyczajnych modeli. Kolejną zaletą jest jeszcze większa szczelność obudowy. Jednoczęściowa konstrukcja umożliwiła zastosowanie powiększonego koła napędowego, które w porównaniu do Certate 04 poprawiło efektywność przenoszenia siły i płynność pracy pod obciążeniem o 72%.

Certate 16' to więcej, niż tylko kolejna generacja pewnej serii - to bezkompromisowa wizja dla jeszcze większej radości z łowienia.


- Korpus HARDBODYZ®
- Oś kołowrotka zabezpieczona MAGSEALED®
- Rolka prowadząca zabezpieczona MAGSEALED®
- Aluminiowa obudowa Monoblock (wielkości 3500 / 4000)
- 10 Łożysk kulkowych (w tym 5 "CRBB®")
- Wersja HD 8 łożysk kulkowych (w tym 5 "CRBB®" i 2 MAGSEALED®)
- Rotor ZAION® AIR ROTOR®
- System hamulca ATD™
- Mechanizm Tough Drive Gear (TDG)
- Przekładnia DIGIGEAR® II
- Silent Oscillation system
- Rolka prowadząca Twist Buster® II
- Kabłąk AIR BAIL®
- Nawój Cross Wrap™ - krzyżowe nawijanie żyłki
- Blokada obrotów wstecznych Infinite Anti-Reverse®
- Anti Backlash System II (ABS® II)
- Aluminiowa szpula ABS® II
- Made in Japan

Przełożenie : 4.8:1
Moc hamulca : 7.0 kg
Waga : 240 gram
Pojemność szpuli: 0,23mm/200m
Nawój: 72 cm
Ilość łożysk : 10/1

Dane techniczne

Waga (g) 240
Model Stała szpula
Rozmiar 2500
Ilość łożysk 10
Hamulec Przedni

Opinie o produkcie (0)