Fox Pro Shad Naturals II 23cm Midnight Shiner

23cm (53,5g)
23
PLN
Fox Pro Shad Naturals II 23cm Midnight Shiner
in_stock
Dostępność
dostępny
Wysyłka w
24 godziny
Cena: 23,00 zł
szt.
Odbiór osobisty jest zawsze darmowy
Przed odbiorem z Dream Worldu prosimy o kontakt telefoniczny
Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji:
22 673 06 01 6436186 info@pleciona.pl
+48 733 27 27 27 4348124
Poniedziałek - piątek : 1000 - 1800
Sobota : 1000 - 1400
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

NSL882

Producent:
Fox

Warto odrobinę przybliżyć nasze miękkie przynęty Pro Shad. Rippery te od momentu wprowadzenia ich na rynek stały się odpowiedzialne za niezliczoną ilość złowionych ryb w całej Europie. Można nimi łowić na wiele różnych sposobów. Przynęty największe doskonale nadają się do castingu oraz łowienia metodą trollingową podczas polowania na okazy szczupaków. Z kolei te najmniejsze, świetnie spisują się przy połowie większych sandaczy i okoni. Jest to niezwykle wszechstronna miękka przynęta.

Rippery Pro Shad dzielą się na dwie odrębne serie: Natural Classics oraz Firetails. Przynęty z serii Natural idealnie nadają się w sytuacjach, gdzie konieczne jest stosowanie realistycznych imitacji ryb. Z kolei seria Firetails cechuje się jaskrawym ogonkiem, a przynęty te sprawdzają się wtedy, kiedy drapieżniki nie żerują zbyt ostrożnie. W obu seriach przynęty mają ten sam duży, owalnie zakończony ogon, który wywołuje wiele wibracji i pomaga znacząco ożywić pracę przynęty. Bez względu czy uzbroimy ją główką jigową na pojedynczym, dużym haku, czy też dodatkowo zamocujemy dozbrojkę, to jest to ten typ przynęt, o którym się nie zapomina!


Teraz Pro Shady dostępne są również w nowych kolorach zarówno z serii "Natural Classics" jak i "Firetails". Nowe wersje skupiają się mocno na realistycznych wzorach, które jeszcze lepiej kuszą drapieżniki, które żerują na czysto naturalnej zdobyczy. Mamy także kilka nowych kolorów, koło których drapieżnik na pewno nie przepłynie obojętnie!


• Wysmukły kształt
• Można prowadzić go poziomo, w trollingu lub w pionie
• Maksymalne wibracje wywoływane przez owalny ogonek odchylony pod kątem 130 stopni
• Dostępne wielkości: 28
cm, 23cm, 18cm i 14cm
• Łatwe do uzbrojenia w główki jigowe
• Dostępne w wielu łownych kolorach
• Nowe Pro Shady maja realistyczne oko z charakterystycznym dla marki Rage logiem

Opinie o produkcie (0)