Opcje przeglądania

Model
Ilość szpul zapasowych
Odporność na słoną wodę
Rozmiar
Ilość łożysk
Hamulec
Dostępność
Nowość
Promocja

Kołowrotki Abu Garcia

Kategoria: Multiplikatory

Multiplikatory

Multiplikatory wędkarskie już jakiś czas temu pojawiły się na polskim rynku wędkarskim. Powoli ale sukcesywnie zaczynają wypierać tradycyjne kołowrotki stałoszpulowe z takich dziedzin wędkarstwa śródlądowego jak trolling czy ciężki spinning. Już dzisiaj wielu wędkarzy w Polsce wybiera multiplikatory np. do łowienia szczupaków techniką jerkowania i nie wyobraża sobie takiego łowienia przy pomocy tradycyjnej „korby”.

Multiplikator to kołowrotek wędkarski o ruchomej szpuli. Pod względem budowy znacznie różni się od zwykłych kołowrotków. Przede wszystkim zapewnia bardziej precyzyjny kontakt z rybą i przynętą – Twój palec przez cały czas spoczywa na odsłoniętym blanku, dzięki czemu doskonale czujesz co się dzieje podczas prowadzenia przynęty i holu ryby. Multiplikatory wykorzystywane są głównie w castingu morskim oraz przy połowach większych gatunków ryb, kiedy zachodzi potrzeba użycia cięższych przynęt. W naszej ofercie posiadamy również multiplikatory niskoprofilowe do spinningu, które doskonale sprawdzą się na mniejszych łowiskach, przy połowie lżejszych sztuk.

Kołowrotek to serce Twojego zestawu wędkarskiego. Dobry multiplikator zapewnia niezawodność, wytrzymałość, sprawnie działający mechanizm przekładni oraz maksymalny komfort podczas łowienia. Oferujemy multiplikatory tylko od sprawdzonych producentów. Gwarantujemy wysoką jakość oraz udane połowy! Panuje powszechny mit, że multiplikatory są o wiele trudniejsze do opanowania niż tradycyjne kołowrotki. Poświęcając chwilę na naukę odpowiedniej techniki rzutów, stwierdzisz że to najlepszy sprzęt do łowienia. Zapewniamy, że jeśli raz wybierzesz się na łowisko zaopatrzony w multiplikator, będzie Ci towarzyszył już na każdej wyprawie wędkarskiej.

Jeśli nie wiesz jaki rodzaj multiplikatora będzie dla Ciebie odpowiedni – napisz do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania i razem wybierzemy najlepszy zestaw dla Ciebie!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep internetowy Shoper.pl