Przynęty gumowe

Przynęty gumowe to w obecnych czasach jedne z najbardziej popularnych przynęt stosowanych podczas połowu ryb drapieżnych. Możliwość szybkiego dostosowania się do zmiennych warunków panujących na łowisku to tylko jedna z zalet gum.

Prawie każdy wędkarz spinningista ma przynajmniej kilka pudełek z przynętami, a w nich swoje ulubione przynęty gumowe na szczupaki, sandacze, okonie i inne gatunki ryb. Kategoria przynęt miękkich to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się branż w wędkarstwie. Producenci wręcz prześcigają się w wymyślaniu i produkowaniu nowych wzorów gum.

Dzięki temu powstają niesamowicie łowne i realistycznie wyglądające przynęty gumowe mające za zadanie imitować ryby, żaby, raki, dżdżownice, owady i wszelkie inne stworzenia jakie żyją w wodzie lub w jej otoczeniu, co pozwala spinningistom o każdej porze roku wstrzelić się w aktualne gusta drapieżników, a także regularnie łowić gatunki ryb, które jeszcze do niedawna uznawane były jako prawie niemożliwe do złowienia za pomocą spiningu.

W naszym sklepie posiadamy bardzo szeroką ofertę gum najlepszych światowych oraz polskich producentów takich jak Savage Gear, Berkley, Westin, Fox Rage, Molix, Keitech, Zman, Dragon, Dam, Mikado i wielu innych. Wszystko w najróżniejszych kształtach, wielkościach i setkach kolorów. Niezależnie jaki gatunek ryb chcesz złowić i jakiej techniki spinningowej i zbrojenia użyć podczas połowów, w naszym sklepie pleciona.pl na pewno pomożemy Ci wybrać coś odpowiedniego dla Ciebie.


 
Ripper Mann's 80mm M-060-RN-W Ripper Mann's 80mm M-060-RN-W
2,80 zł
Przyneta M-066-RT (bialy) M066RT-W
Dostępność
dostępny
Ripper Mann's M-060 8cm BR-Y Żółty Ripper Mann's M-060 8cm BR-Y Żółty
2,30 zł
Dostępność
niedostępny
Ripper Mann's M-060 8cm BU-W Biały Ripper Mann's M-060 8cm BU-W Biały
2,30 zł
Dostępność
niedostępny
Ripper Mann's M-060 8cm RT-CH Seledyn Ripper Mann's M-060 8cm RT-CH Seledyn
2,30 zł
Dostępność
dostępny
Ripper Mann's M-060-BR (biala) M060BR-W Ripper Mann's M-060-BR  (biala) M060BR-W
2,30 zł

Przyneta M-060-BR (biala) M060BR-W

rozmiar 8cm

Dostępność
niedostępny
Ripper Manns Predator M066 BB-CH 9cm Seledynowa Ripper Manns Predator M066 BB-CH 9cm Seledynowa
2,80 zł

Predator inaczej nazywany kopytem. Należy do najczęściej używanych przynęt przez spinningistów. Nacięty ogonek znakomicie pracuje zarówno w opadzie jak i podczas wolnego prowadzenia. Bez względu na to, czy jest to jezioro czy rzeka.

Dostępność
niedostępny
Ripper z płetwą Mann's M-033 7cm BR-PL Perła Ripper z płetwą Mann's M-033 7cm BR-PL Perła
1,90 zł
Dostępność
niedostępny
Ripper z płetwą Mann's M-033 7cm BR-Y Żółty Ripper z płetwą Mann's M-033 7cm BR-Y Żółty
1,90 zł
Dostępność
dostępny

Sklep internetowy Shoper.pl